Przepraszamy za tak późną publikację listy osób zakwalifikowanych do II-ego etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach w okręgu lubelskim, ale do ostatniej chwili trwały konsultacje komisji odnośnie uznania prac kilku osób.
Większość prac reprezentowała bardzo wysoki poziom z czego bardzo się cieszymy.
Kolejność nazwisk jest alfabetyczna (żadne imię i nazwisko się nie dublowało, więc jeśli widzisz swoje na tej liście to znaczy, że dostałeś/łaś do drugiego etapu).
W najbliższym czasie zostanie do Państwa wysłany mail potwierdzający zaliczenie pierwszego etapu, dlatego proszę sprawdzać skrzynki mailowe).
Zachęcamy także do polubienia i śledzenia naszej strony na platformie Facebook, bo także tam będą publikowane na bieżąco najważniejsze informacje.
https://www.facebook.com/konkurswiedzyomediachlubelski/
Wszystkie informacje odnoszące się do II-ego etapu (czas, miejsce itd.) zostaną państwu przekazane drogą mailową lub będą dostępne na naszej stronie FB i stronie konkursu w zakładce aktualności.
Zachęcamy także do odwiedzin strony Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego pod adresem http://idiks.org/
Oto lista osób zakwalifikowanych do II-ego etapu:
- Julia Abramczuk
- Sylwia Anasiewicz
- Karolina Bałaban
- Paulina Berej
- Hanna Bryda
- Dagmara Celińska
- Weronika Chmiel
- Jan Chojecki
- Natalia Chorągiewicz
- Natalia Cieplińska
- Magdalena Dorosz
- Nina Galant (proszona o pilny kontakt z sekretarzem komisji 512277692 lub standun@gmail.com)
- Joanna Głodek
- Agnieszka Grodzka
- Iga Gromska
- Eryk Hałas
- Aleksandra Jarosz
- Jakub Jaroszyński
- Marlena Jonasz
- Monika Kalużna
- Dominik Kęsik
- Izabela Kierepka
- Angelika Komsta
- Przemysław Kowal
- Marcelina Kowalczyk (proszona o pilny kontakt z sekretarzem komisji 512277692 lub standun@gmail.com)
- Karolina Krawczuk
- Kinga Krupa
- Aleksandra Kukiełka
- Magda Kukiełka
- Maciej Kulbaka
- Michalina Kulik
- Katarzyna Kurowska
- Kamil Kurowski
- Bartłomiej Kusy (proszony o pilny kontakt z sekretarzem komisji 512277692 lub standun@gmail.com)
- Weronika Lenarczik
- Maria Lik
- Bartłomiej Lis
- Jan Maciąg
- Alicja Madycka
- Kinga Maksim
- Aleksandra Matysiak
- Agata Morawska
- Klaudia Nowak (proszona o pilny kontakt z sekretarzem komisji 512277692 lub standun@gmail.com)
- Aleksandra Nowakowska
- Marta Obroślak
- Jarosław Olejnik
- Kaja Osiniak
- Michalina Ostrowska
- Jakub Oszust
- Karolina Palica
- Katarzyna Pęksyk
- Magdalena Przychodzeń
- Ida Pustuła
- Jakub Płecha
- Alicja Pływacz
- Angelika Rak
- Dominika Rejdak
- Anna Reszka
- Dorota Reut
- Aleksandra Roman
- Olga Różańska
- Karolina Ryba
- Sylwia Sadło
- Aleksandra Siarkowska
- Sandra Sidor
- Gabriela Simbor
- Karolina Śniatkowska
- Milen Sobieraj
- Katarzyna Solarska
- Paulina Symbor
- Eryk Symbor
- Damian Szandecki
- Julita Szkałuba
- Michał Sznura
- Natalia Szubartowska
- Aleksandra Szwed
- Dominika Słota
- Miłosz Trąbka
- Dawid Walczuk
- Kamila Walewska
- Jan Wasilewski
- Patrycja Winiarczyk
- Andrzej Wójcik
- Klaudia Wojnicka
- Klaudia Ziarkiewicz
- Aleksandra Ziółkowska
GRATULUJEMY!!
Ostatnia aktualizacja: 25.11.2016, godz. 19:50 - Stanisław Dunin-Wilczyński